KURUMSAL

HAKKIMIZDA

1971 yılında Mahmutbey’de 66. Tugay karşısında tavuk çiftliği olarak sektöre atılan firmamız 1979 yılında aynı yerde Petrol Ofisi istasyonu kurarak faaliyetlerine devam etti. Kurban satışlarına ise 1981 yılında başlandı. Firma, 1995’e gelindiğinde arsanın istimlak olması nedeniyle Habipler’e taşındı. Şu an canlı hayvan satışı, toptan et satışı, perakende et satışı ve “kendin pişir kendin ye” et lokantası ile faaliyetlerini sürdürmektedir.
Canlı hayvan satışlarımız kilo hesabı ile satılmakta, et satışımız ise toptan veya perakende olmaktadır. Lokanta bölümümüz bahçe ve salon kısımlarıyla faaliyet göstermektedir.
Canlı hayvan bölümünde; koyun, keçi, koç, kuzu, dana düve, deve  bulunmaktadır.
Kasap şarküteri bölümünde; dana, koyun, kuzu, keçi, deve,  ve tavuk eti (tavuk hariç) kendi mezbahamızda kesilerek taze bir şekilde müşterilerimize sunulmaktadır.
Lokanta bölümümüzde; pirzola, biftek, köfte, kebap, yürek, ciğer ve tavuk çeşitleri mevcuttur.
TESİSLERİMİZ
Tesislerimiz 16.500 m2 alan üzerine inşa edilmiş olup, 2000 küçükbaş, 500 büyükbaş hayvan kapasitesine sahiptir. Mezbahanemizde aynı anda 50 adet büyükbaş hayvan uzman kadromuzca İslami usullere uygun olarak kesilebilir. Adak kurbanlarınız ücretsiz kesilmektedir. (Kurban bayramı hariç) Kurban bayramında ise kasaplarımız Afyon ve Konya?dan kurban bayramına özel olarak getirtilmekte ve şirketimizin belirlediği uygun bir fiyata kesim yapmaktadırlar.
KENDİN PİŞİR KENDİN YE
Et-mangal lokantamızda tüm et çeşitlerinin yanında kendi imalatımız olan köfte ve kebabımızı ister bahçemizde ister salonumuzda piknik keyfiyle kendiniz pişirip yiyebilirsiniz
PASTA&CAFE VE SEMAVER ÇAY SALONU
Firmamız Pasta&Cafe bölümüylede artık hizmetinizde. Restore edilen semaver kulemizin alt katında pasta çeşitleri,tereyağlı baklavalar ve su böreği,türk kahvesi,aromalı türk kahveleri,yöresel kahvelerle siz değerli müşterilerimizi beklemektedir.